niedziela, 31 stycznia 2016

W 2016 roku nauczę się… greckiego!
Ciekawą propozycję dla wszystkich zainteresowanych podstawami języka nowogreckiego ma Instytut Językoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Od początku stycznia utworzono wydarzenie na facebooku dla osób chcących opanować alfabet, podstawowe wyrażenia i zwroty. Wykłady mają postać krótkich postów i są bezpłatne. Osoby zaawansowane mogą uzupełnić swoją wiedzę dzięki dołączonym do każdego postu ciekawostkom.
Kurs ruszył 18 stycznia i będzie trwał do kwietnia. Zapraszam na stronę:
W 2016 roku nauczę się… greckiego!

2 komentarze:

  1. Ja języków obcych przeważnie uczę się na kursach organizowanych przez szkoły językowe - https://lincoln.edu.pl/. Jest to dla mnie bardzo dogodna alternatywa na naukę, jeżeli zależy nam na czasie. Zajęcia przeważnie odbywają się w małych grupach, gdzie doświadczony prowadzący jest w stanie poświęcić więcej uwagi poszczególnym studentom.

    OdpowiedzUsuń
  2. Język grecki wbrew pozorom nie jest taki trudny do nauki. Ja również uczyłem się już różnych języków i stwierdzam, że dobrym sposobem jest używanie odpowiednich aplikacji https://www.jezykiobce.pl/52-aplikacje które bardzo pomagają w nauce języków obcych.

    OdpowiedzUsuń